shkola.ua
Вузи України

Випускники середніх шкіл і коледжів часто замислюються про своє професійне майбутнє і приймають рішення продовжити навчання у вищому учбовому закладі, вузі. Вибір вузу є складним питанням. Територіальне розташування, спеціальності і умови навчання можуть стати важливим чинником в прийнятті рішення. Тому ми пропонуємо інформацію про всі вузи України, для того, щоб майбутні фахівці могли зробити правильний вибір.

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: вул. Лаврська, 9, корп. 15, м. Київ, 01015
Телефон: (044) 280-22-82, (044) 288-80-81, (044) 280-92-09
За результатами рейтингу ЮНЕСКО Академія у 2015 році п’ятий раз поспіль зайняла перше місце серед вищих навчальних закладів галузі культури і мистецтв та посіла 79 місце серед 200 найкращих вищих навчальних закладів України.

Заклад засновано у 1970 році, як Інститут підвищення кваліфікації працівників культури. В 1998 році на його базі створено Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв, а в 2010 році надано статус національної.

В Академії навчається близько 3000 студентів, в Інституті післядипломної освіти підвищують кваліфікацію щорічно 3000 керівників і провідних фахівців культури і мистецтв, а також 1200 державних службовців.

Навчальний процес вишу забезпечують 265 науково-педагогічних працівників: 46 професорів; 82 доценти; 35 докторів наук; 102 кандидати наук.

У шести навчальних корпусах академії розміщуються інформаційно-обчислювальний центр, комп'ютеризовані аудиторії, два інтернет-центри, спеціалізовані аудиторії, бібліотека та читальний зал, де кожен студент може скористатися необхідними матеріалами, підручниками, посібниками відповідно до чинних освітніх стандартів.

Академія має власні професійні студії звукозапису та кабельного телебачення, редакційно-видавничий відділ, видавничий комплекс, сучасні хореографічні класи, навчально-наукову виробничу лабораторію сучасних технологій проектування і будівництва ландшафтних об'єктів, лабораторію менеджменту, мультимедійний центр.

Регіональні структури: Житомирський інститут мистецтв; Чернігівський інститут мистецтв та менеджменту культури; Рівненський Центр підвищення кваліфікаціі працівників культури; Вінницький факультет; Кам’янець-Подільський навчально-консультативний пункт; Теребовлянський навчально-консультативний пункт.

В Академії проводяться тренінгові семінари із застосування сучасних інформаційних технологій у межах спільного проекту HamburgEnglish (Гамбург, Німеччина). Спільно з посольством Німеччини в Україні впроваджено факультатив «Діалог культур: Україна в міжнародних культурних зв’язках» для студентів спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» та цикл лекцій «Німецька культура і культурна політика в епоху глобалізації». Спільно з посольством США здійснюєтся програма «Американські лектори» для студентів спеціальності «Менеджер соціокультурної діяльності».

Тому поглиблено вивчаються іноземні  мови (англійська, німецька, французька, іспанська) та здійснюється безкоштовно підготовка до міжнародних екзаменів TOEIC, TOEFL, FCE, CAE, CPE, IELTS. За результатами успішного тестування випускники академії разом з дипломом мають можливість отримати сертифікат.

Академія співпрацює в напрямку розвитку і впровадження інноваційних послуг в українських бібліотеках з метою подальшої інтеграції України до всесвітнього інформаційного простору в межах програми «Бібліоміст» (фундація Білла та Мелінди Гейтс спільно з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX)).