shkola.ua
Вузи України

Випускники середніх шкіл і коледжів часто замислюються про своє професійне майбутнє і приймають рішення продовжити навчання у вищому учбовому закладі, вузі. Вибір вузу є складним питанням. Територіальне розташування, спеціальності і умови навчання можуть стати важливим чинником в прийнятті рішення. Тому ми пропонуємо інформацію про всі вузи України, для того, щоб майбутні фахівці могли зробити правильний вибір.

Дніпровський (Дніпродзержинський) державний технічний університет (ДДТУ)

Дніпровський (Дніпродзержинський) державний технічний університет (ДДТУ)

Область: Дніпропетровська область
Місто: Дніпродзержинськ
Адреса: вул. Дніпробудівська, 2, м. Кам'янське (Дніпродзержинськ), Дніпропетровська обл., 51918
Телефон: (0569) 53-85-23, (0569) 50-65-50, (0569) 50-65-17
У 2015 році Дніпровський державний технічний університет відсвяткував своє 95-річчя. Протягом цих років ДДТУ займає провідне місце в Україні з підготовки висококваліфікованих спеціалістів для народного господарства.

В 1920 році в місті Кам'янському, де був розташований один з найбільших металургійних заводів півдня країни, відкрито політехнічний технікум, через рік – робочий технікум з правом випуску інженерів вузької спеціальності. В 1930 році навчальний заклад перейменовано у Кам'янський вечірній металургійний інститут, який у 1960 році був реорганізований в завод-втуз і Дніпродзержинський вечірній металургійний інститут ім.М.І.Арсенічєва, а у 1967 році –в індустріальний інститут ім. М.І.Арсенічєва. В 1993 році виш отримав статус Державного технічного університету. А в 2016 році Дніпродзержинський державний технічний університет перейменовано у Дніпровський державний технічний університет.

ДДТУ сьогодні – це 6 факультетів, 33 кафедри, 2 коледжі, 1 технікум, Регіональний навчально-науково-виробничий комплекс «Прометей», 7 навчально-лабораторних корпусів, 3 гуртожитки, бібліотека з книжковим фондом до мільйона примірників та залами електронної інформації, розвинені інформаційні мережі з виходом до Інтернету, навчальний телевізійний центр, редакційно-видавничий відділ, медичний центр, оздоровча здравниця на р. Оріль, спортивний та харчовий комплекси, потужна адміністративно-господарча частина.

Університет готує фахівців з 23 спеціальностей. Зараз в університеті навчається майже 5 тисяч студентів, з яких близько 2500 – на денній формі. В університеті працює 296 науково-педагогічних працівника, з них 37 докторів наук, професорів та 186 кандидатів наук, доцентів.

До складу ДДТУ входить, Економічний коледж Дніпровського державного технічного університету, професійно-технічне училище (відділення підготовки кваліфікованих робітників) та Комерційний технікум Дніпровського державного технічного університету.

В університеті створений Центр планування кар`єри, який здійснює цільову підготовку та сприяння працевлаштуванню випускників, централізовану організацію та координацію роботи щодо формування банку даних наявності робочих місць, вивчення та прогнозування ситуації на ринку праці у містах та регіонах.

ДДТУ приділяє першорядну увагу проектам по гармонізації освітніх стандартів у рамках приєднання України до Болонського процесу. ДДТУ підтримує зв'язки в галузі освіти і науки з навчальними закладами, організаціями та підприємствами Німеччини, Чехії, Франції, Данії, Болгарії, Бельгії, Великобританії, Росії, Білорусі, Словаччини, Республіки Казахстан, Республіки Молдова, США, Китаю, Польщі.