Школи

Для школярів, майбутніх учнів і їх батьків дуже важно отримати інформацію про різні школи, їх розташування і умови вчення в них. Це допоможе зробити правильний вибір під час вступу до школи або при рішенні школу поміняти. Ми постараємося інформувати читачів сайту про всі школи трьох рівнів вчення, які працюють в Україні. Школи України, школи Києва, англомовні школи, кращі школи, елітні школи, спортивні школи, школи з поглибленним вивченням математики, школи з поглибленним вивченням англіської мови, приватні школи, ліцеї, гімназії.

Середня загальньоосвітня школа № 8

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: 04074, ул. Вышгородская, 6
Телефон: (044) 430-11-02, (044) 430-11-08
Загальноосвітній заклад І-ІІІ ступенів з українською мовою навчання, вивченням англійської мови з 1 класу, друга іноземна мова з 5 класу, школа сприяння здоров'ю. Заснована в 1937 році. Форма власності: комунальна.

Общеобразовательное заведение I- III ступеней с украинским языком обучения , изучением английского языка с 1 класса , второй иностранный язык с 5 класса , школа содействия здоровью . Основана в 1937 году. Форма собственности: коммунальная .

Основные направления деятельности .

1 . Обеспечение общей основного образования .
2 . Обеспечение базового и дополнительного образования .
3 . Совершенствование системы воспитательной работы и обеспечения воспитанности учащихся .
4 . Хранение здоровья и формирования здорового образа жизни у всех участников учебного процесса .
5 . Подготовка учащихся к продолжению образования , к трудовой деятельности , к жизни в семье и обществе.
6 . Создание единого образовательного пространства , путем включения в деятельность школы родителей и социума.