Школи

Для школярів, майбутніх учнів і їх батьків дуже важно отримати інформацію про різні школи, їх розташування і умови вчення в них. Це допоможе зробити правильний вибір під час вступу до школи або при рішенні школу поміняти. Ми постараємося інформувати читачів сайту про всі школи трьох рівнів вчення, які працюють в Україні. Школи України, школи Києва, англомовні школи, кращі школи, елітні школи, спортивні школи, школи з поглибленним вивченням математики, школи з поглибленним вивченням англіської мови, приватні школи, ліцеї, гімназії.

Средняя общеобразовательная школа № 6

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: 04215, проспект Георгия Гонгадзе, 20-и
Телефон: (044) 434-87-62, (044) 433-63-55
Школа в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України "Про освіту”, "Про загальну середню освіту”, Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим Кабінетом Міністрів України № 964 від 14.06.2000 р., та іншими нормативно-правовими актами.

Пріоритетні напрями діяльності педагогічного колективу:

створення умов для забезпечення єдності інтелектуального, духовного, морального та фізичного розвитку учня та вчителя; забезпечення формування динамічної системи уявлень дитини про власне життя та внутрішній світ, яка зорієнтовує і спрямовує її поведінку впродовж тривалого часу; формування гуманного ставлення до людей, оптимізм формування в учнів глибоких міцних знань з основ базових наук, забезпечити можливість вивчення двох іноземних мов, використовуючи сучасні технології навчання;виховування ініціативних, здатних приймати нестандартні рішення особистостей, які спроможні стати учасником демократичних процесів в Україні; створення умов для розвитку обдарованих дітей.

З 2012-2013 навчального року педагогічний колектив школи працює в рамках шкільного комплексного навчально-методичного проекту «Кроки до успіху». В структуру комплексного проекту входять такі навчальні, методичні та виховні проекти:

1. Інтелект. Пізнання. Творчість.
  2. Навчатися можу, хочу, бажаю.
  3. Нова якість освіти через побудову профільної школи.
  4. Ефективний педагог.
  5. Здорова людина-успішна людина.

Наслідками цієї роботи стало:

підвищення якості освіти учнів;

зниження кількості учнів, що навчаються на початковому рівні;

зростання кількості переможців на 2-му та 3-му етапах Всеукраїнських олімпіад, міських конкурсів;

перемоги на міських етапах конкурсу – захисту наукових робіт;

підвищення якісних показників навчання з профільних предметів в старшій школі;

формування цілеспрямованого творчого колективу вчителів.