Школи

Для школярів, майбутніх учнів і їх батьків дуже важно отримати інформацію про різні школи, їх розташування і умови вчення в них. Це допоможе зробити правильний вибір під час вступу до школи або при рішенні школу поміняти. Ми постараємося інформувати читачів сайту про всі школи трьох рівнів вчення, які працюють в Україні. Школи України, школи Києва, англомовні школи, кращі школи, елітні школи, спортивні школи, школи з поглибленним вивченням математики, школи з поглибленним вивченням англіської мови, приватні школи, ліцеї, гімназії.

Средняя общеобразовательная школа № 5

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: ул. Тимирязевская, 36
Телефон: (044) 285-75-08, (044) 285-62-69

Маленькі класи - великі успіхи учнів! Доброзичлива атмосфера, різновікові проектні групи, кваліфіковані вчителі, співробітництво батьків та педагогів. Розташування школи в історичному, затишному, казковому місці Печерського району дає змогу учням проводити велику кількість часу на безпечній, екологічно чистій території Ботанічного саду ім. Гришка. Інтеграція навчальних курсів та позашкільних програм виводить новий рівень зміст освіти. Вивчення іноземних мов за програмами поглибленого вивчення, з особливим практичним іх втіленням (спілкування з носіями мови, дитячі вистави, пісні, "живий контакт" через Мережу Інтернет, курси країнознавства та літератури, курс експериментальної діяльності, пропедевтики для початкових класів "Simple science", та "Science" для середньої школи). "Проста наука", теніс, легка атлетика, графіка, дизайн, хореографія, театр, хор, вишивка, ткацтво, айкідо. Традиції 100 - літньої української школи, новітні проектні технології, програми поглибленого вивчення предметів, початок тьюторської системи, співпраця з національними та міжнародними освітніми установами, досвід роботи сильного педагогічного коллективу.