Школи

Для школярів, майбутніх учнів і їх батьків дуже важно отримати інформацію про різні школи, їх розташування і умови вчення в них. Це допоможе зробити правильний вибір під час вступу до школи або при рішенні школу поміняти. Ми постараємося інформувати читачів сайту про всі школи трьох рівнів вчення, які працюють в Україні. Школи України, школи Києва, англомовні школи, кращі школи, елітні школи, спортивні школи, школи з поглибленним вивченням математики, школи з поглибленним вивченням англіської мови, приватні школи, ліцеї, гімназії.

Лицей международных отношений № 51

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: 01024, ул. Ф. Орлика, 13
Телефон: (044) 253-54-23, (044) 253-35-67, (044) 253-05-51, (044) 253-14-48
Ліцей міжнародних відносин № 51 є правонаступником середньої школи №51, історія якої починається ще з 20-х років ХХ століття.

Ліцей міжнародних відносин № 51 є правонаступником середньої школи №51, історія якої  починається ще з 20-х років ХХ століття. Згідно  Наказу про відкриття єдиних трудових шкіл у місті Києві у 1919 році (Центральний державний архів вищих органів влади та управління, фонд 166, опис 1, діло №941)  на вулиці Пушкінській функціонувала 51-ша семирічна трудова школа з російською мовою викладання.  У складні часи громадянської війни, боротьби за владу, школа вчила, виховувала, була променем світла і надії на майбутнє, але навчалися діти у приміщенні, що взимку не отоплювалось, без води, під частим обстрілом міста.
Сьогодні Ліцей міжнародних відносин є відомим навчальним закладом не лише в Україні, а й за її межами.

Він став осередком  знань, центром проектної діяльності учнів та вчителів. Створені всі умови для розвитку творчих здібностей обдарованої учнівської молоді.

Головними завданнями роботи навчального закладу є виховання та розвиток обдарованих учнів, проектно – дослідницька робота; створення якісно нових умов для самореалізації обдарованих дітей та співпраця зі школами різних країн світу для підвищення рівня освіти заради збереження миру;  опробування та впровадження в навчальний процес передових ідей і методів, об’єднання міжнародної освіти на базі єдиного базового навчального плану.