В социальных сетях

Список решебников

Раздел «Решебники» дает возможность ученику качественно подготовиться к уроку, проверив свои знания методом сопоставления собственного решения и правильного ответа решебника.

Авторы: Г.П. Бевз, В.Г. Бевз

Описание:

Домашня робота з алгебри за 7 клас до задачник «Алгебра 7 клас. Задачник для загальноосвітніх установ »Посібник адресований батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з алгебри.

Авторы: О.С. Істер

Описание:

Рішення контрольних і самостійних робіт з алгебри за 7 клас. Посібник адресований батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з алгебри.

Авторы: Г.Янченко, В.Кравчук

Описание:

Домашні та самостійні роботи з алгебри за 7 клас. Розв’язок домашніх та самостійних робіт, пояснення та коментарі до розв’язків.