В социальных сетях

Список решебников

Раздел «Решебники» дает возможность ученику качественно подготовиться к уроку, проверив свои знания методом сопоставления собственного решения и правильного ответа решебника.

Авторы: А.М. Несвіт

Описание:

Розв'язки до завдань підручника Англійська мова. - А. М. Несвіт (5 клас). Цей посібник допоможе учням перевірити правильність виконання завдань та навчитись алгоритму виконання складніших завдань.

Авторы: О. Д. Карп’юк

Описание:

До вашої уваги готові домашні завдання для книги Англійська мова О. Д. Карпюк (5 клас) Цей посібник допоможе учням перевірити правильність виконання завдань.

• Етика

Предмет: Этика

Описание:

Відповіді на питання до підруника Етика 5 клас.

1.Якими є норми та правила співжиття у людському суспільстві

2.Мораль і етикет

3.Моральні норми в культурі українського народу

4.Я і суспільство5.Золоте правило моралі

6.Спілкування і мовний етикет

7.Правила мовного етикету

Авторы: Г.П. Бевз

Описание:

У посібнику вирішені і в більшості випадків докладно розібрані завдання і вправи з підручника «Математика. 5 клас: підручник для учнів загальноосвітніх закладів.Посібник адресований батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з математики.

Авторы: Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук

Описание:

Домашні та самостійні роботи до підручника Математика Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук (5 клас). Розв’язок та обгрунтоване пояснення всіх вправ та самостійних робіт.

Предмет: Математика

Авторы: А.Г. Мерзляк

Описание:

Докладний розбір самостійних і контрольних робіт для підручника Математика А.Г. Мерзляк (5 клас)

• Музика

Предмет: Музыка

Описание:

Даний посібник містить тематичне планування і методичні розробки поурочних планів з музики. Різноманітний музичний репертуар, сприяють вихованню естетичного смаку, пробудженню творчої активності учнів, розкриття їх артистичних здібностей.

• Німецька мова

Предмет: Немецкий язык

Авторы: Н.П. Басай

Описание:

Домашня робота з німецької мови 5 клас. Навчально-практичний посібник, який допоможе вам впоратися з домашньою роботою в шостому класі. Посібник адресований вчителям та батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи.

Авторы: С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова

Описание:

До вашої уваги готові домашні завдання за підручником Рідна мова С.Я. Єрмоленко, В.Т. Сичова. Роз’вязок вправ та домашніх завдань, пояснення, коментраі до вправ.

Авторы: О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов

Описание:

Готові домашні завдання з предмету Рідна мова (5 клас) О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов. Цей посібник допоможе вам перевірити правильність виконання вправ у підручнику.

Предмет: Русский язык

Авторы: Н. А. Пашковская

Описание:

З готовими завданнями з російської мови можна розбиратися в найбільш складних темах предмета, а також звільняти більше часу для інших занять. І зовсім необов'язково просто списувати і віддавати роботу викладачеві.

Можна робити інакше: досить виконувати роботу на чернетці, а потім просто порівнювати отриманий результат з тим результатом. Використовуючи готові завдання подібним чином, учень самостійно осягає правила російської мови.

• Твори

Предмет: Украинская литература

Описание:

В збірнику представлені зразки творчих робіт з розвитку мовлення. Твори з української літератури та зарубіжної літератури.

Авторы: Л.В.Биркун

Описание:

Посібник містить докладні відповіді на всі питання параграфів з підручника "Англійська мова 6 клас". Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріали книги адресовані учням загальноосвітніх шкіл та батькам і призначені для самоконтролю при підготовці домашніх завдань.

Авторы:  О. Д. Карп'юк

Описание:

Пропонований посібник допоможе школярам за короткий термін якісно підготуватися до контрольної роботи за збірником «Англійська мова. 6 клас" рекомендованого Міністерством освіти і науки України. Призначено для учнів 6 класу та вчителів англійської мови.

Авторы: А. Н. Несвіт

Описание:

Пропонований посібник містить у собі відповіді на всі значущі вправи підручника. Книга допоможе при перевірці та самостійному виконанні домашніх завдань та вправ на уроці. Посібник призначений учням початкової школи, їх батькам і вчителям.

Авторы: Г. П. Бевз, В. Г. Бевз

Описание:

Рішення всіх завдань виконані в суворій відповідності до вимог сучасної програми з математики 6 клас. Ця книга може бути використана учнями шостого класу для самоконтролю, а також батьками при перевірці домашніх робіт школярів.

Авторы: А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, М. С. Якір

Описание:

Готові домашні завдання з предмету "Математика 6 клас" В цьому посібнику ви знайдете пояснення та приклади вирішення задач з математики

Авторы: Г.М. Янченко, В.Р. Кравчук

Описание:

У посібнику вирішені і в більшості випадків докладно розібрані завдання і вправи з підручника "Математика. 6 клас" : підручник для учнів загальноосвітніх закладів.Посібник адресований батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з математики.

• Німецька мова

Предмет: Немецкий язык

Авторы: Н. П. Басай

Описание:

Домашня робота з німецької мови 6 клас. Навчально-практичний посібник, який допоможе вам впоратися з домашньою роботою в шостому класі.

Авторы: О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов

Описание:

Пропонований посібник допоможе школярам за короткий термін якісно підготуватися до домашньої та самостійної роботи. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Призначено для учнів шостого класу та вчителів української мови.