shkola.ua
Розвязники

Розділ «Розв’язники» надає можливість учневі якісно підготуватися до уроку, перевіривши свої знання методом співставлення власного рішення та правильної відповіді розв’язника. Розв'язники з шкільної програми, розв'язники з математики, розв'язники з фізики, розв'язники з хімії, розв'язники з алгебри, розв'язники з геометрії, розв'язники для 10 класу, розв'язники для 11 класу.

Геометрія

Геометрія

Предмет: Геометрія
Класи: 8
Автор: Г. В. Апостолова
Опис:

У посібнику вирішені і в більшості випадків докладно розібрані завдання і вправи з підручника "Геометрія. 8 клас: підручник для загальноосвітніх установ". Цей посібник допоможе вам перевірити правильність виконання задач у підручнику.

Алгебра

Алгебра

Предмет: Алгебра
Класи: 7
Автор: О.С. Істер
Опис:

Рішення контрольних і самостійних робіт з алгебри за 7 клас. Посібник адресований батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з алгебри.

Англійська мова

Англійська мова

Предмет: Англійська мова
Класи: 10
Автор: О.Д. Карп’юк
Опис:

Пропонований посібник містить у собі відповіді на всі значущі вправи підручника. Книга допоможе при перевірці та самостійному виконанні домашніх завдань та вправ на уроці.Посібник призначений учням початкової школи, їх батькам та вчителям.

Англійська Мова

Англійська Мова

Предмет: Англійська мова
Класи: 8
Автор: А.М.Несвіт
Опис:

В посібнику представлені розвязки всіх домашніх та самостійних вправ до підручника з англійської мови автора : А.М.Несвіт. Роз’вязок вправ та домашніх завдань, пояснення, коментраі до вправ.  Посібник адресований вчителям та батькам, які зможуть проконтролювати правильність рішення, а в разі потреби допомогти дітям у виконанні домашньої роботи з англійської мови. 

Рідна мова

Рідна мова

Предмет: Українська мова
Класи: 6
Автор: О.П. Глазова, Ю.Б. Кузнецов
Опис:

Пропонований посібник допоможе школярам за короткий термін якісно підготуватися до домашньої та самостійної роботи. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України. Призначено для учнів шостого класу та вчителів української мови.

Українська мова

Українська мова

Предмет: Українська мова
Класи: 10
Автор: О.В. Заболотний
Опис:

Пропонований навчальний посібник містить допоміжний матеріал та зразки виконання завдань з підручника для 10 класу загальноосвітніх установ українська мова. 

Твори

Твори

Предмет: Українська література
Класи: 5
Опис:

В збірнику представлені зразки творчих робіт з розвитку мовлення. Твори з української літератури та зарубіжної літератури.

Химия

Химия

Предмет: Хімія
Класи: 9
Автор: П. П. Попеля, Л. С. Криклі
Опис:

У посібнику вирішені і в більшості випадків докладно розібрані завдання і вправи, а також виконані практичні роботи з підручника "Хімія. 9 клас. Книга допоможе при перевірці та самостійному виконанні завдань підручника, як вдома так і на уроці, а також при виконанні хімічних практикумів.

Геометрія

Геометрія

Предмет: Геометрія
Класи: 9
Автор: М. І. Бурда, Н.А. Тарасенкова
Опис:

Докладний розбір самостійних і контрольних робіт для підручника "Геометрія 9 клас". Посібник стане корисним учням при підготовці до державної підсумкової атестації. З допомогою цього збірника можна розбиратися в найбільш складних темах предмета та швидко їх засвоїти. 

Фізика

Фізика

Предмет: Фізика
Класи: 9
Автор: О. І. Ляшенка, Є. В. Коршака, В. Ф. Савченка
Опис:

До вашої уваги готові домашні завдання до підручника Фізика 9 клас, авторів : О. І. Ляшенка, Є. В. Коршака, В. Ф. Савченка. Також в максимально доступній формі описано процес підготовки і виконання лабораторних та практичних робіт. Посібник адресований вчителям та батькам, які зможуть проконтролювати дітей, а в разі потреби допомогти їм у виконанні домашньої роботи з фізики.