Репетитори

Під час підготовки до школи, під час навчання в ній або, особливо, при підготовці до вступу в коледжі і вузи учням потрібна допомога – додаткові заняття з репетиторами. У цьому розділі ми зібрали анкети кращих викладачів України, готових прийти вам на допомогу. Репетитори з амтематики, репетитори з англіської мови, репетитори з німецької мови, репетитори з китайської мови, репетитори з фізики, репетитори з хімії, підготовка до зно, репетитори з історії, репетитори з української мови, репетитори з французьської мови.

Реєстрація у базі репетиторів
Для того, щоб зареєструватися у базі репетиторів Вам необхідно заповнити анкету, у якій вказати особисті дані, будь-якій школяр або його батьки зможуть знайти вашу анкету унашій базі та домовитися про зустріч
Реєстрація у базі репетиторів
Книга відгуків про репетиторів