Репетитори

Під час підготовки до школи, під час навчання в ній або, особливо, при підготовці до вступу в коледжі і вузи учням потрібна допомога – додаткові заняття з репетиторами. У цьому розділі ми зібрали анкети кращих викладачів України, готових прийти вам на допомогу. Репетитори з амтематики, репетитори з англіської мови, репетитори з німецької мови, репетитори з китайської мови, репетитори з фізики, репетитори з хімії, підготовка до зно, репетитори з історії, репетитори з української мови, репетитори з французьської мови.

Реєстрація у базі репетиторів
Для того, щоб зареєструватися у базі репетиторів Вам необхідно заповнити анкету, у якій вказати особисті дані, будь-якій школяр або його батьки зможуть знайти вашу анкету унашій базі та домовитися про зустріч
Реєстрація у базі репетиторів
Книга відгуків про репетиторів
Дивитись відгуки
Пошук репетитора
Заповніть анкету і ми знайдемо для Вас найкращого репетитора у вашому місті
Анатолий Коновалов Борисович
Предмети: Історія України
высшее, диплом Г-11 №100443
Освіта: ЛГУ им. И.Франка в 1978 году, преподаватель истории и обществоведения
Стаж викладання - более 30 лет
Досвід праці репетитором - более 15 лет
Місто: Львів. дома, по скайпу
Плюс: Опытный учитель (педагогический стаж более 30 лет). Подготовкой к ЗНО занимаюсь с 2008 года, с 2003 года готовил учеников к сдаче тестов в ЛГУ им. И. Франка. Стабильно высокие результаты учеников. Авторская методика, индивидуальный подход к ученику. Уровень первоначальных знаний неважен. Использование современных средств обучения - интернета, компьютера, развивающих методов обучения. Возможны занятия по скайпу. (Страничка в Фейсбуке: https://www.facebook.com/KonovalovAB/ опыт работы по скайпу - 3 года) Отзывы учеников: http://www.osvita.com.ua/repetitors/737/ Занятия проводятся два раза в неделю по два часа строго индивидуально. Обеспечиваю учеников школьными учебниками, атласами, пособиями, тестами.
Вартість (грн/год): 75 - 100