shkola.ua

Реферати

Реферат - це одна з найбільш розповсюджених письмових форм отримання інформації, яка дозволяє при сучасному величезному потоці інформації у короткий термін відібрати потрібну. Реферування є досконалішим методом обробки джерел інформації. На цій сторінці зібрана велика база рефератів, які стануть вам у нагоді.

Запрошуємо бажаючих приєднатися до колективу авторів.

Адміралтейство в Ленінграді

22.09.2010
Предмет: Архітектура
Тема: Архітектура

ОПИС:
На початку XIX ст. класицизм у Росії досяг найвищого рівня свого розвитку. У цей час інтенсивно забудовувалися нові міста на півдні України, реконструювалися старі міста, значні будівельні роботи проводилися в Петербурзі. Видатним архітектором того часу був А. Д. Захаров (1761-1811), професор Академії мистецтв, головний архітектор Адміралтейства.

Андріївська церква в Києві

22.09.2010
Предмет: Архітектура
Тема: Архітектура

ОПИС:
Андріївську церкву часто називають лебединою піснею видатного майстра вітчизняної архітектури Бартоломео Растреллі. Височить вона на одній з круч Старокиївської гори. З її тераси чудово видно древній Поділ, задніпровські далі, нові житлові масиви.

Ансамбль Афінського Акрополя

22.09.2010
Предмет: Архітектура
Тема: Архітектура

ОПИС:
З усіх шедеврів світової архітектури старих і нових часів найвідомішим і, напевно, найдосконалішим є ансамбль афінського Акрополя — вершина. еллінської архітектури класичної доби Стародавньої Греції.

Ансамбль Львівського братства і Собор св. Павла в Лондоні

22.09.2010
Предмет: Архітектура
Тема: Архітектура

ОПИС:
В історію української архітектури ренесанс вписав яскраві сторінки. У другій половині XVI ст. у Львові сформувалася місцева ренесансна школа, в становленні якої значну роль відіграли італійські архітектори. Проте стиль Відродження поєднувався з місцевими традиціями. Найбільше це виявилося в ансамблі Львівського братства — організації українських ку...

Ансамбль палацу Ширваншахів у Баку і Андріївська церква в Києві

22.09.2010
Предмет: Архітектура
Тема: Архітектура

ОПИС:
Пізнє середньовіччя на Сході також характеризується зростанням міст, розвитком їх архітектури, розробкою нових конструктивних і художніх систем, хоча місцеві традиції, рівень розвитку продуктивних сил. політичні й культурні зв'язки міст, їх історичні особливості позначилися на стилі архітектури того чи іншого народу. Неабияку роль відіграв іслам, щ...