shkola.ua
Настільні ігри Arial

Настільні ігри Arial

Настільні ігри Arial – маленька таємниця ідеального відпочинку для великої компанії. З настанням осені все менше і менше часу хочеться витрачати на активний відпочинок за межами власної оселі – домашній затишок приваблює набагато сильніше. Особливо гостро “осінній синдром” відображається на захопленнях школярів: якщо в теплу пору (та ще й на канікулах) навіть мова не йде про те, чим зайняти себе у вільний час, то з наближенням холодів коло інтересів скорочується в рази. Як перетворити нудні та сумні вечори в веселі та жваві? Дуже просто – за допомогою настільних ігор Arial, котрі з легкістю можна назвати панацеєю від хандри та печалі.

Побутує думка, що ігри – це виключно дитяче заняття, дехто навіть впевнено ставить на них “клеймо” інфантильності. Однак, це всього лише усталений стереотип – насправді, існують як веселі настільні “гейми” для найменших, так і пізнавальні, інтелектуальні для дорослих. В розвагах разом з Arial зможуть віднайти себе і малюки, які щойно почали пізнавати цей світ, і дошкільнята, котрі проявляють інтерес до всього навколо, і підлітки, серця яких належать неординарним “забавам”. Продукція Arial привертає увагу споживачів своїм розмаїттям: подумати тільки, в арсеналі виробника є позиції для сімейних розваг, ігри для двох та навіть Party-варіанти. Веселі, динамічні, оригінальні і незвичайні – настільні ігри Arial не можуть залишитися поза увагою споживачів. Придбати настільні ігри Arial можна в «мойо юа» (https://www.moyo.ua/detskij_mir/razvivajushhie_igry_/nastolnye_igry/arial/) – відомій українській мережі магазинів.

 Що стосується жанрів – таке розмаїття потрібно ще пошукати. Казкові і фантастичні, веселі і логічні, азартні та стратегічні, на спритність і швидкість – Arial знає, що люблять завзяті гравці.

 Той самий "Крокодил", незвичайна варіація улюбленого "Твістера" під назвою "Снортер", "Весела ферма" і захоплюючі "Змійки" – вітчизняний виробник дозволяє поглянути на азартні ігри абсолютно з іншого боку.

 "Що? Де? Коли?", "Ерудит", "Поле чудес", "Мандрівник", "Вірю – Не вірю" і навіть "Мафія" – ігри і веселі, і корисні, адже це і розвага, що допомагає приємно провести час, і тренування пам'яті, швидкості реакції, логіки, розвиток словникового запасу.

 "Капіталіст", "Комерсант" і "Монополія" – нерозлучне тріо, яке з неймовірною легкістю перетворює будь-яку людину в мільйонера з прибутковим бізнесом і грандіозними планами.

 Настільні ігри Arial – це ідеальний "реквізит" для сімейного відпочинку, вечірок і "домашніх" тусовок, а також релаксу після трудового дня в дитячому садку, школі або навіть офісі. Завдяки широкому асортименту і неймовірній різноманітності жанрів, типів і видів ігор, знайти розвагу собі до вподоби може кожен бажаючий.