Анонс подій

Добре вчимося – добре відпочиваємо! Школяри опановують шкільні підручники України та навідь гдз України. Після складних учбових днів завжди хочеться розвантаження. Для когось це активний відпочинок, для когось кіно або виставка. Або концерт, прогулянка з друзями і батьками. Україна – найкрасивіша країна в світі. У нас є багато парків, заповідників і туристичних місць, про які ми з радістю розповімо. А також у нас величезна кількість найсучасніших і технологічніших розваг. Це розваги для дітей, розваги для школярів та просто відпочинок для дітей. Кіно, кінотеатри Києва, дитячі атракціони, виставки, роледром для дітей, скалодром в києві, картінг

«FamilyЯ»

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: Парк ім. воїнів-інтернаціоналістів (розміщено вздовж вул. Вербицького Дарницького району м. Києва ).
Запрошуємо Вас прийняти участь у Родинному святі для дітей та дорослих «FamilyЯ» для мешканців та гостей Дарницького району

Шановні друзі!

Запрошуємо Вас прийняти участь у Родинному святі для дітей та дорослих «FamilyЯ» для мешканців та гостей  Дарницького району!

Дата та час : 10 вересня 2016 року, з 11:00-15:00.

Місце проведення : Парк ім. воїнів-інтернаціоналістів (розміщено вздовж вул. Вербицького Дарницького району м. Києва ).

Мета заходу : популяризація культурного та   здорового відпочинку серед дітей та їх батьків.

Опис : на святі будуть різні зони: творчість, активне дозвілля і спорт, майстер-класи для дорослих та дітей, виступи вокальних хореографічних гуртів на літній сцені, відкрита бібліотека в рамках проекту «Буккросинг», презентація проекту «Добрі речі», турнір з Триболу (різновид вуличного футболу), родинні веселі старти та багато ін.

Умови участі для клубів та шкіл мистецтв: участь абсолютно безкоштовна. У кожного учасника буде своя ділянка, де можна розмістити свої палатку або стенд (до 2Х2 м.).

Всі витрати пов'язані з транспортуванням, встановленням стендів, витратними матеріалами учасники беруть на себе.

Промоційна частина : кожні клуб або школа матиме можливість зацікавити відвідувачів своїм видом діяльності через буклети та флаєри.

Показова частина : кожні клуб або школа матимуть можливість провести показові виступи, майстер – класи та представити виступ на літній сцені під час концерту.

Будемо раді бачити Вас!

Ми на facebook    https://www.facebook.com/events/215342408832178/