Анонс подій

Добре вчимося – добре відпочиваємо! Школяри опановують шкільні підручники України та навідь гдз України. Після складних учбових днів завжди хочеться розвантаження. Для когось це активний відпочинок, для когось кіно або виставка. Або концерт, прогулянка з друзями і батьками. Україна – найкрасивіша країна в світі. У нас є багато парків, заповідників і туристичних місць, про які ми з радістю розповімо. А також у нас величезна кількість найсучасніших і технологічніших розваг. Це розваги для дітей, розваги для школярів та просто відпочинок для дітей. Кіно, кінотеатри Києва, дитячі атракціони, виставки, роледром для дітей, скалодром в києві, картінг

“Країна розваг”

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: Глущклва, 1, ВДНГ
Телефон: 0 800 508 308

“Країна розваг” – це унікальний парк активних розваг. Зона комфортного відпочинку, де кожен бажаючий знайде собі заняття до душі. Єдиний на ринку парк, який об’єднує в собі такі галузі, як технології та підприємництво, освіта, культура, виставки, парк культури і відпочинку, спорт, зони дитячого дозвілля для всіх вікових груп. Перспективна локація для проведення заходів різних масштабів: від міні-корпоративів до масштабних фестивалів.

Парк гойдалок

На території Парку гойдалок розташована Гігантська гойдалка – екстремальний та драйвовий атракціон, від якого ви залишитесь у захваті!

Контактний зоопарк

У зоопарку «Animal Park» під наглядом інструкторів відвідувачі можуть гратися з тваринами, обіймати їх, фотографуватися – контактувати з тваринами.

На вас чекає зустріч з пухнастими кроликами, доброзичливими ламами, смішними мавпочками, товариськими кізочками, лемурами, єнотами і багатьма іншими тваринками. Вихованці контактного зоопарку чекають вас в «Країні розваг»!

Музей піщаних скульптур

Унікальний проект на території "Країни розваг" – справжнє піщане місто прямо в столиці. Вперше в Україні 700 тонн піску перетворились на справжній витвір мистецтва. Майстри відтворили гігантські копії тварин, героїв казок, фільмів і мультфільмів. Ви побачите героїв мультфільму «Angry Birds», фільмів «Пірати карибського моря» і «Warcraft», а також багато інших цікавих персонажів і скульптур.

Для маленьких відвідувачів тут працює пісочниця, де вони можуть спробувати себе в ролі скульпторів і створити власні експонати музею.

Квест “Готель: Таємниця Стівена Кінга”

Загадковий і містичний атракціон з елементами квесту за мотивами творів Стівена Кінга: «Мізері», «Сяйво», «Темна вежа», «1408», «Кладовище домашніх тварин», «Керрі», «Діти кукурудзи» і «Зелена миля».

Тут об'єдналися атмосфера театру, квесту і містики. Гості Готелю перенесуться в унікальний світ, і тільки від них буде залежати розвиток подій! Неймовірні локації, різноманітні загадки та незабутні пригоди чекають всіх відвідувачів!

Атракціон працює у п’ятницю, суботу та неділю, а також у святкові дні.