Анонс подій

Добре вчимося – добре відпочиваємо! Школяри опановують шкільні підручники України та навідь гдз України. Після складних учбових днів завжди хочеться розвантаження. Для когось це активний відпочинок, для когось кіно або виставка. Або концерт, прогулянка з друзями і батьками. Україна – найкрасивіша країна в світі. У нас є багато парків, заповідників і туристичних місць, про які ми з радістю розповімо. А також у нас величезна кількість найсучасніших і технологічніших розваг. Це розваги для дітей, розваги для школярів та просто відпочинок для дітей. Кіно, кінотеатри Києва, дитячі атракціони, виставки, роледром для дітей, скалодром в києві, картінг

«Дім таємничих пригод»

Область: Київська область
Місто: Київ
Адреса: Глушкова, 1, ВДНХ
Телефон: 044 596 9101
«Дім таємничих пригод» – нове шоу від творців «Вартових Мрій». Ще більше надзвичайних спецефектів, видовищних трюків та унікальних постановок чекає на вас вже цієї осені!

Глядачі побачать сповнену несподіванок подорож веселого туриста Алекса, який заблукав і потрапив до Таємничого Дому. Тут йому зустрінуться, на перший погляд, абсолютно безпечні мешканці. Але варто Алексу познайомитись із ними ближче, і він зрозуміє, що серед домочадців є вампіри, стара відьма, шалений професор, перевертень та багато інших містичних істот. Глядачі не будуть просто спостерігати за тим, що відбувається на сцені, завдяки магії вони стануть повноцінними учасниками подій, що стрімко розвиваються в Домі. А пригоди головного героя Алекса доповнять шоу гарних настроєм і веселощами! Все це і робить «Дім таємничих пригод» страшенно смішним шоу, від якого залишаться у захваті і дорослі, і діти.

Неймовірні знайомства, захоплюючі пригоди і безліч цікавих подій чекають Алекса вже цієї осені!

Прем’єра шоу відбудеться в Києві 15 вересня 2016 року. Квитки на «Дім таємничих пригод» вже у продажу. Поспішайте дізнатися всі таємниці Дому одним з перших!