Анонс подій

Добре вчимося – добре відпочиваємо! Школяри опановують шкільні підручники України та навідь гдз України. Після складних учбових днів завжди хочеться розвантаження. Для когось це активний відпочинок, для когось кіно або виставка. Або концерт, прогулянка з друзями і батьками. Україна – найкрасивіша країна в світі. У нас є багато парків, заповідників і туристичних місць, про які ми з радістю розповімо. А також у нас величезна кількість найсучасніших і технологічніших розваг. Це розваги для дітей, розваги для школярів та просто відпочинок для дітей. Кіно, кінотеатри Києва, дитячі атракціони, виставки, роледром для дітей, скалодром в києві, картінг

Halloween Movie Party

Місто: Демидів
Только один вечер 29 октября 2016 г в Зоопарке ХІІ Месяцев состоится уникальное событие – праздничное включение всех огней единственного в своем роде замка в Украине.
Animal park

Місто: Київ
Приглашаем Вас посетить контактный зоопарк Анимал Парк. Где Вы сможете познакомиться с прекрасным миром животных.
«FamilyЯ»

Місто: Київ
Запрошуємо Вас прийняти участь у Родинному святі для дітей та дорослих «FamilyЯ» для мешканців та гостей Дарницького району
«Девять жизней» в «Украине»

Місто: Київ
1 сентября, в четверг, кинотеатр «Украина» приглашает вас на семейный праздник и просмотр комедийного фильма «Девять жизней»!
Ukraine Avia Fest

Місто: Київ
Ukraine Avia Fest - Самый крупный ежегодный авиационный фестиваль в Украине, проводится с 2013 года, за это время фестиваль посетило более 110 000 человек. 16-18 СЕНТЯБРЯ.
“Країна розваг”

Місто: Київ
“Країна розваг” – це унікальний парк активних розваг. Зона комфортного відпочинку, де кожен бажаючий знайде собі заняття до душі. Єдиний на ринку парк, який об’єднує в собі такі галузі, як технології та підприємництво, освіта, культура, виставки, парк культури і відпочинку, спорт, зони дитячого дозвілля для всіх вікових груп.
«Дім таємничих пригод»

Місто: Київ
«Дім таємничих пригод» – нове шоу від творців «Вартових Мрій». Ще більше надзвичайних спецефектів, видовищних трюків та унікальних постановок чекає на вас вже цієї осені!
Тренажер «Proleski» в ТРЦ «Art Mall»

Місто: Київ
Время отдохнуть от городской суеты и монотонности. Отдых в свою очередь тоже бывает разным. Наш выбор активный, экстремальный, влекущий на покорение вершин и преодоления трудностей, вид отдыха. Лыжи прямо в городе, без снега и гор.
«Летландия» и «Тролленд - Активна країна»

Місто: Київ
Совместный активный отдых, увлекательнейшее времяпровождение для всей семьи, лучший способ пробудить командный дух компании, залог здоровья, корпоративный отдых, спорт, драйв, креатив, оригинальный досуг для любого возраста!:
Аквапарк «Терминал»

Місто: Бровари
Смех, радость, волнение — один день в аквапарке подарит массу самых разных эмоций! Спускаясь с экстремальных горок, захочется прищурить глаза от страха, а расслабляясь в гидромассажном бассейне — улыбнуться от удовольствия