Здорове харчування

Здорове харчувння необхідне для зростаючого організму школярів і студентів. Сучасний світ пропонує безліч спокус: їда швидкого приготування, шкідливі напої і солодощі.

Проте якщо ви піклуєтесь про своє здоров'я, треба вибирати ту їжу, яка не принесе шкоду і сприятиме розвитку і зростанню молодого організму і довгому щасливому життю. У цьому розділі ви знайдете рецепти смачних і корисних блюд. А також цікаві статті про харчування.

Бутерброды в вафельнице ("Школьная ссобойка")

Описание

Это блюдо относится к экспресс-блюдам. Быстро, просто. Минимум продуктов и времени.

Ингредиенты

На 1 бутерброд:
2 кусочка хлеба для тостов (я режу хлеб на электроломтерезке)
2 больших ломтика сыра
1 ломтик ветчины

Способ приготовления

На кусочек хлеба выложить ломтик сыра, ломтик ветчины, ломтик сыра. Накрыть другим кусочком хлеба. Уложить в разогретую электровафельницу (маслом не смазывать), закрыть верхнюю часть и слегка прижать рукой. Выпекать 2-3 минуты.