Вхід

Ігри

У соціальних мережах

Зарубіжна література

Зарубіжна література 

Предмет: Зарубіжна література

Класи:  6

Автори: 

Рецензія

ББК 83.3(0)я721 П32

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 11.04.2006 р. Протокол № 4/4—19)

ВИДАНО ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВНИХ КОШТІВ. ПРОДАЖ ЗАБОРОНЕНО

Художник обкладинки Т. М. Канарська

Опис

Дорогі учні!

У п'ятому класі ви розпочали вивчати зарубіжну літературу. У шостому — продовжите опановувати художні твори зарубіжних авторів і збагачувати свій внутрішній світ.
Спочатку ви ознайомитеся з міфами та дізнаєтесь, якими наші давні предки уявляли світ і людину в ньому.
У наступному розділі прочитаєте та проаналізуєте байки грека Езопа, француза Жана де Лафонтена, росіянина Івана Крилова.
Про моральне вдосконалення людини розкажуть оповідання росіянина Антона Чехова і повість англійця Чарлза Діккенса. Ці тво­ри допоможуть вам зрозуміти, у чому полягає сенс людського життя. Про основні життєві цінності піде мова також в оповіданнях англійців Джека Лондона і Рея Бредбері, казці француза Антуана де Сент-Екзюпері.
До країни пригод вас поведуть англійські письменники Данієль Дефо, Роберт Льюїс Стівенсон, французький митець Жуль Берн.
До статей і художніх творів у підручнику подано запитання й зав­дання, за допомогою яких ви краще опрацюєте тексти, зробите вис­новки, виконаєте цікаву творчу роботу.
У книзі збережено рубрики, добре знайомі вам із п'ятого класу: «Для допитливих. Читайте і порівнюйте» та «Прочитайте мовою оригіналу», а також розділ «Цікава наука про літературу». Крім того, до художніх творів подано підказки, які допоможуть краще зрозуміти прочитане.
Завершують підручник «Літературознавчий словничок» і покаж­чик із відомостями про перекладачів, письменників, науковців, згаданих у.статтях.
Уважно розглядайте ілюстрації, вміщені в підручнику, спри­ймайте їх не лише емоційно, а й вдумливо.
Уявіть, що підручник — це чарівний ліхтарик, з яким ви поманд­руєте у світ зарубіжної літератури.


Читати

Зміст